Projekt i wykonanie: Extensoft strony internetowe Hurtownie zegarów, zegarków, zegarów ściennych, budzików oraz portfeli
Główna
Firma
Galeria produktów
Kontakt
Zegarki
Mattoni - hurtownie zegarków, zegarów, budzików, zegarów ściennych i portfeli
Hurtownia portfeli męskich, portfeli, toreb skórzanych, galanterii skórzanej Witamy Państwa w świecie portfeli , toreb , pasków , saszetek oraz galanterii skórzanej.

Hurtownia nasza oferuje bardzo duży wybór wyżej wymienionego asortymentu .
Świat mody w dzisiejszych czasach narzucił duże tempo w kreowaniu nowych kolekcji , ale my zawsze dotrzymujemy mu kroku . Jesteśmy na bieżąco z obecnie panującymi trendami i dzięki temu możemy zapewnić np. odpowiednią gamę kolorów wszystkich dodatków galanteryjnych .Zapewniamy stałe dostawy towaru , powtarzanie najlepiej sprzedających się kolekcji oraz realizujemy indywidualne zamówienia dla stałych klientów .

Zajmujemy się również importem portfeli skórzanych marek BAG STREET i DARGELIS. Dzięki bezpośredniemu kontaktowi z głównym przedstawicielem mamy zawsze najlepszą cenę. Współpracujemy z polskimi producentami galanterii skórzanej : paski do zegarków , saszetki , okładki na dokumenty , etui na klucze , portfele i wiele innych. Współpracujemy z polskimi producentami galanterii skórzanej, co pozwala nam pozyskiwać klientów z zagranicy.

Zapoznaj się z pełną ofertą portfeli, toreb, szaszetek, rekawiczek i innej galanterii skórzanej, a także zapraszamy do działu z ofertą zegarów ściennych, zegarków oraz budzików

Hurtownia internetowa KRAKÓW: Kliknij tutaj
(prowadzimy sprzedaż wyłącznie hurtową)